O nás - výrobca matracov a roštov do postele

Firma ŘEŠETO s.r.o. – výrobca matracov v Česku vznikla v roku 2001. Ako český výrobca matracov sa už od svojho prvopočiatku zaoberáme výrobou matracov, ktoré sú svojou kvalitou schopné konkurovať veľkým európskym výrobcom.  Po dobu svojej existencie sme sa prepracovali na jedno z popredných miest medzi výrobcami matracov do postelí v ČR. Tento fakt potvrdzuje už viac ako 400 000 spokojných zákaznikov.

Správna voľba matraca do postele vám zaručí dokonalý spánok a absolútnu regeneráciu. Peny, ktoré používa český výrobca matrací ŘEŠETO s.r.o. sa dokážu dokonalo prispôsobiť tvaru a potrebám ľudského tela.  K výberu toho najvhodnejšieho matraca do postele vám ponúkame možnosť voľby zo širokej škály materiálov.

Zdravý spánok a dokonalá regenerácia je základom pre šťastný život. Ako jeden z popredných českých výrobcov inovatívnych, vysoko kvalitných spánkových systémov ŘEŠETO ponúkame širokú škálu matracov, lamelových roštov, postelí a doplnkov pre vaše individuálne priania a požadavky. ŘEŠETO je skratka pre perfektnú kombináciu designu, technológie a ergonómie skutočne jedinečného pohodlia pre každý typ spánku.

 

Spánok – prameň mladosti pre telo i dušu

Spánok dáva telu novú životnú energiu, vitalitu a rovnováhu. V dlhodobom období trvalého nedostatku spánku vyzerá človek starší, unavený a menej odolný voči chorobám. Najčastejšou príčinou nedostatku spánku sú profesionálne a súkromné stresy, ťažké a mastné jedlo, nedostatok pohybu a veľké množstvo alkoholu a nikotínu. Preto je životne dôležitý zdravý spánok. V posteli strávime asi jednu tretinu nášho života.

Spánok je náš zdroj energie

Režim spánku je fáza regenerácie, bez ktorej človek a jeho organizmus nie sú životaschopné. V spánku telo zapne regeneračné funkcie. To znamená, že krvný tlak, srdečná frekvencia a teplota sa zníži, dýchanie je výnimočne kľudné a dochádza k uvoľneniu svalov. V priebehu spánku sa naše telo zbavuje stresov a spracováva problémy každodenného života.

Súčasťou nášho sortimentu je i ponuka postelí a roštov. Kvalitné masívne drevo použité pre ich výrobu prináša vysoký komfort i tým najnáročnejším zákaznikom.

Všetky naše produkty majú známku ČESKÝ VÝROBEK!

Prinášame vám najvyšší spánkový komfort.

Matrace, lamelové rošty

2001 založené
304 predajní CZ/SK
4000 mesačne vyrobených
matracov